ShowbizNo Image

Ja çfarë ka vendosur në gjoks Adelina …!!!

Adelina Tahiri është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë. Ajo gjithmonë merr vëmendje me pozat provokuese në rrjete sociale, duke zgjedhur veshje nga më të ndryshmet, shkruan “Kosovarja”. Këtë herë, përveç paraqitjes…


No Image

A u fejua Arta Nitaj?

Arta Nitaj duket se i ka dhënë fund beqarisë S’e paku kështu duket në një fotografi që ajo ka postuar në rrjetet sociale, konkretisht në “Story” të Instagramit. Bukuroshja dhe aktorja kosovare ka vënë në…