Eliona Рitarka, zbulon se ëѕhtë ѕhtatzënë për herë të dуtë

Aktorja e humorit, Eliona Pitarka është sërish në pritje të ëmbël. Lajmin e bëri të ditur vetë, përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit.

“Ups e bëmë sërish. Bebi numër 2 është rrugës!”, -shkruan Eliona në foton ku shfaqet bashkë me partnerin dhe vajzën e saj.

Eliona nuk zbuloi ende asnjë detaj më shumë për bebin, por nga barku i rrumbullakosur duket sikur nuk do t’i duhet të presë shumë gjatë. Ajo dhe partneri i saj në mars të 2022-shit u bënë për herë të parë prindër të një vajze të quajtur Gala.