After party bën bashkë Luizin dhe Eglën, çfarë ndodhi mes dy fituesve?(Video)

Ashtu siç është bërë traditë tashmë “After Party” Big Brother VIP 3 ka bërë bashkë banorët e këtij edicioni por jo vetëm.

Këngëtari si dhe fituesi i edicionit të dytë Luiz Ejlli dhe aktorja tashmë fituese në edicionin e tretë Egla Ceno janë bërë bashkë këtë mbrëmje dhe kanë kërcyer në skenë.

Në skenë performuan fituesi i edicionit të dytë, artisti Luiz Ejlli, Bardhi dhe Fifi.

Kjo festë e kuruar deri në detaje bëri bashkë dhe shumë VIP-a, moderatorë, gazetarë, artistë dhe figura të