“Dhëndër i LDK-së”, kështu reagon Mozziku kur e ngacmojnë

Ka disa ditë që përflitet për një lidhje dashurie mes reperit Mozzik dhe Lotinës, vajzën e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri.

Ndonëse dyshja nuk kanë mohuar e pohuar nëse ka diçka mes tyre, reagimet nëpër rrjete sociale janë të shumta.

Të fundit ngacmim e bëri gazetari Vehbi Kajtazi, i cili e quajti Mozzikun “dhëndër të LDK-së”, në një postim të tij në Facebook.

“Gramoz Aliu normal ty se iu ba dhanderr i LDK-së”, thotë Kajtazi, referuar një fotografie të reperit me kryeministrin Edi Rama.