Duket kaq bukur! Njihuni me Olta Gixharin 14-vjeçare

Aktorja Olta Gixhari, pak momente më herët ka ndarë në rrjete sociale për ndjekësit e saj një fotografi tepër të ëmbël.

Krahas fotografisë, ajo shkruan “14-vjeçe” duke na prezantuar kështu me protretin e saj në moshë fare të re dhe duket kaq e bukur!

Siç duket Oltën e ka kapur nostalgjia për kohët e vjetra…

Rikujtojmë që Olta është nënë e një djali dhe gjithashtu është në pritje të fëmijës së saj të dytë, ku dhe pak ka mbetur që aktorja të bëhet përsëri nënë e një djali.