Ilnisa rikthehet në shtëpi, kaq i lumtur shfaqet Meritoni

Ilnisa është rikthyer në shtëpi për herë të dytë.

Ajo këtë herë hyri për të surprizuar Meritonin.

Kujtojmë se lidhja nisi dhe u zhvillua brenda këtij sezoni në “Big Brother”.

Puthjet ishin të shumta pas ritakimit të çiftit,shkruan “Kosovarja”