Ishte duke mbledhur bagëtitë, bie në greminë dhe ndërron jetë

Ishte duke mbledhur bagëtitë, bie në greminë dhe ndërron jetë 62-vjeçari në Qafë Shtamb, Krujë.

‘Më datë 06.06.2024, në rrugën për një Qafë Shtamb, në vendin e quajtur “Nojë”, duke mbledhur bagëtitë dyshohet se ka rënë nga lartësia dhe ka ndërruar jetë shtetasi R. A., 62 vjeç.


Po punohet për nxjerrjen e trupit të 62-vjeçarit nga lartësia, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes’, informon policia.