Jori publikon moment romantik në shtrat me të dashurin

Krahas bukurisë natyrale, ish-banorja e “BBVA”, Jori Delli po merr vëmendje edhe me postimet në rrjetet sociale.

Dashurinë po e shijon në maksimum krah reperit italian Federico Palana dhe për këtë na e dëshmon çdo ditë.

Ditën e sotme e nisi me një fotografi në shtrat ku të dashurin e ka publikuar të zhveshur.

“Mirëmëngjesi” shkroi ajo duke bërë më dije se kështu të ëmbël e romantike nisë dita e tyre.