Një gjest për t’u marrë shembull, Taylor Swifti ndalon koncertin për fansen

Këngëtarja ka ndalur këngën dhe ka kërkuar ndihmë nga skena, sipas imazheve që qarkullojnë në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.

“Ne kemi nevojë për ndihmë para meje. Të lutem, përballë meje, – tha ajo në mikrofon.

Swifti më pas kuptoi se gjithçka ishte në rregull. “A po kaloni mirë? E shkëlqyeshme”, tha ajo.

Amerikanja ndalon shpesh emisionet kur sheh se fansat kanë nevojë për ndihmë. Fundjavën e kaluar ajo i referoi rojet e sigurisë në frëngjisht një vizitori që nuk u ndje mirë gjatë një koncerti në Francë.