Pas mbarimit të Big Brother VIP, Ledioni dhe Sara fillojnë pushimet

Ai ka filluar pushimet së bashku me Sarën, shkruan “Kosovarja”.

Moderatori ka publikuar një foto teksa bashkëshortja e tij shihet duke lexuar libër “Kaq shumë bukuri në një foto”.

Kujtojmë se Ledioni dhe Sara kanë në jetë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.