Si qëndron e vërteta midis Mozzikut e Lotinës? Flet për herë të parë Getinjo

Ka disa ditë që në mediat rozë po “vërshojnë” lajmet për një lidhej të mundshme midis reperit Mozzik dhe prezantueses Lotina Haziri.

Dyshja po qëndron aktualisht në po të njëjtin vend ku po bien në sy me postimet e njëjta në rrjetet sociale.